British Council

Britiish Council

 

       Naszym Partnerem edukacyjnym jest firma British Council.

 

 

Marka British Council jest obdarzana zaufaniem na całym świecie. Jest ekspertem w dziedzinach edukacji i nauczania języka angielskiego, wszelkich form sztuki, przemysłów kreatywnych, zaangażowania młodzieży i społeczności, ma także bliskie relacje z departamentami rządu brytyjskiego, Ambasadą Królestwa Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej, lokalnymi samorządami, ministerstwami oraz organizacjami międzynarodowymi.

 

Poprzez udział w programie partnerskim Addvantage nasze Przedszkole i Szkoła Językowa KidsLab dołączyło do elitarnego grona organizacji współpracujących z British Council oraz otrzymuje atrakcyjny pakiet bonusów zarezerwowanych tylko dla stałych klientów. Przystępując do tej współpracy zyskaliśmy dostęp do międzynarodowych sieci, regularne szkolenia dla nauczycieli i lektorów języka angielskiego, ekspertyzy w zakresie nauczania oraz prowadzenia programów kulturalnych i społecznych. Materiały, zwłaszcza w formie plakatów, bardzo przyciągają uwagę słuchaczy i gości oraz odnoszą poziom zaufania do pracy szkoły.

Bardzo cenimy sobie tą współpracę, a uczestnictwo w programie traktujemy jako wielki prestiż. Bri­tish Council to instytucja wiarygodna, uznawana na świecie oraz jak dla nas niezawodny Partner.

KIDSLAB Publiczne Twórcze Przedszkole Językowo-Artystyczne

ul. Azaliowa 14
80-177 Gdańsk Karczemki
dzielnica Kokoszki
tel. 507 803 507
tel. 507 868 507 w godz. 13 - 17

              

"Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B.
Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie."

Albert Einstein

© Copyright 2016 KidsLab