Dlaczego KidsLab?

Zaczynamy od bardzo prostej myśli - Każde Dziecko może realizować swoje twórcze pasje - potem wspólnie robimy wszystko, aby do tego zainspirować całą przedszkolną społeczność - dzieci, rodziców, nauczycieli. Wybieganie myślą w przyszłość, wnosi jasność i spójność do wszystkiego, co robimy tu i teraz!

Wizja Przedszkola KidsLab

Twórcza, pełna radości społeczność, która posługuje się językiem angielskim, wykorzystuje odważne i innowacyjne myślenie, by zbudować harmonijny i zrównoważony świat.

Misja Przedszkola KidsLab

W naszym Przedszkolu Każdy jest Ważny. Dziecko, Rodzic, Nasz Zespół.
Wspólnie rozwijamy i dzielimy się podejściem, opartym na umiejętności zadawania pytań, edukacji, która sprzyja wspieraniu ciekawości, kreatywności, umiejętności językowych, edukacji, która pielęgnuje relacje międzyludzkie i wzbudza coraz większe zamiłowanie do nauki.

Co nas odróżnia od innych placówek?

 • Profil artystyczno-językowy - zobowiązujący nas do współpracy z kreatywnymi nauczycielami, którzy prócz wykształcenia kierunkowego przeszli kursy, szkolenia i studia podyplomowe, uprawniające do prowadzenia ciekawych, twórczych zajęć artystycznych: plastycznych, muzycznych, teatralnych itp. Wraz z nimi wspólnie stworzyliśmy inspirujące środowisko dla naszych małych artystów.
 • Dogodna lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie szkoły podstawowej przy ulicy Azaliowej, co ułatwi rodzicom dowóz do placówek zarówno dzieci starszych, jak i do przedszkola dzieci młodszych. Łatwy dojazd, ale daleko od zgiełku ruchliwych ulic.
  Już od początku edukacji Dzieci przyzwyczajają się do ul. Azaliowej jako miejsca ich wieloletniej edukacji, w korzystnym dla ich rozwoju środowisku koleżeńskim, gdzie w bezstresowy sposób przejdą do klasy 1-ej na teren Szkoły Podstawowej.
   
 • Duże, dobrze wyposażone sale dydaktyczne, plac zabaw, własna nowoczesna kuchnia a w niej przygotowywane zdrowe, świeże posiłki odpowiednio zbilansowane i zaprojektowane.
   
 • Nasze przedszkole zapewnia miejsce dla dzieci w 4 grupach. W kameralnym otoczeniu łatwiej jest poświęć czas każdemu dziecku i rodzicom, zwracając baczną uwagę na potrzeby i emocje w przyjaznej atmosfera wzajemnego wsparcia i zrozumienia. 
   
 • Profesjonalna kadra przedszkola. Zachęcamy do współpracy wspaniałych ludzi, pedagogów dla których wychowanie i nauczanie to pasja. Nauczyciele najlepiej wykształceni i najbardziej świadomi.

Publiczne Przedszkole KidsLab

ul. Azaliowa 14
80-177 Gdańsk Karczemki
dzielnica Kokoszki
tel. 507 803 507
tel. 572 076 172 (Wicedyrektor) w godz. 8:00 - 16:00

              

© Copyright 2021 KidsLab

GATE Sp. z o.o. uzyskała Subwencję Finansową z Polskiego Funduszu Rozwoju PFR w roku 2021, w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm”.