Kadra

Oliwia Słowińska

Dyrektor Przedszkola

 

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej z dziećmi oraz kwalifikacje do zarządzania placówką oświatową: Studia Podyplomowe na wydziale Nauczanie Przedszkolne z Wczesnoszkolnym oraz Studia Podyplomowe na wydziale Zarządzanie Oświatą, Certyfikat ICAN Institute — Management™. 

 

„Po latach prowadzenia Centrum Nauczania Kreatywnego wiedziałam, że razem z moim Zespołem nie możemy zatrzymać się w miejscu. Pojawiła się naturalna potrzeba, aby stworzyć wyjątkową placówkę edukacyjną, zakładającą program holistyczny, nakierowany na wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na przyszłość dziecka – chodzi o zdrowie, żywienie, edukację, czas wolny, rodzicielstwo, środowisko naturalne i rozwój społeczności lokalnych.

 

W naszym przedszkolu zakładamy cel dalekosiężny: w pełnej akceptacji i zrozumienia twórczej atmosferze pragniemy znakomicie przygotować dziecko do dalszej nauki. Między zdrowymi posiłkami, zabawą i popołudniową relaksacją dzieci w formie zabawy uczą się liczb, kolorów, języka polskiego, angielskiego oraz rozwijają swoje zainteresowania artystyczne, sportowe i muzyczne.

 

Zaczynamy od bardzo prostej myśli, że każde dziecko posiada talent. W korzystnym środowisku edukacyjnym dziecko może z sukcesem realizować swoje twórcze pasje. Nauczyciele pracujący w naszej placówce robią wszystko aby dzieci czuły się u nas szczęśliwe, bezpieczne i ważne. Razem z moim Zespołem chcemy realizować marzenia rodziców, aby dzieci miały radosne, twórcze życie, w którym będą mogły robić ciekawe rzeczy. 


Energia, entuzjazm i motywacja to podstawowe filary działania naszego przedszkola.”

 

Marta Zalewska

Wicedyrektor Przedszkola

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji na kierunku administracja Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Wydziału Nauk Pedagogicznych na kierunku pedagogika, w specjalności  pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna. Kwalifikacje do zarządzania placówką oświatową: studia podyplomowe w zakresie Organizacji i zarządzania oświatą. Od ponad trzynastu lat związana z szeroko pojętą edukacją, nie tylko jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, ale również koordynator nauczania domowego, organizator wypoczynku dzieci i młodzieży czy asystent edukacyjnych projektów unijnych.

 

W swojej pracy staram się kierować dewizą

 

„Dziecko chce być dobre. Jeśli nie umie – naucz. Jeśli nie wie – wytłumacz. Jeśli nie może – pomóż”. (Janusz Korczak)

 

Wierzę, że w każdym dziecku tkwi olbrzymi potencjał, który ma szansę rozkwitnąć w odpowiednim środowisku i właściwym dla siebie czasie.

Zespół KidsLab

Zespół KisLab to profesjonalna kadra przedszkola. Zachęcamy do współpracy wspaniałych ludzi, pedagogów dla których wychowanie i nauczanie to pasja. Nauczyciele najlepiej wykształceni i najbardziej świadomi.

 

Publiczne Przedszkole KidsLab

ul. Azaliowa 14
80-177 Gdańsk Karczemki
dzielnica Kokoszki
tel. 507 803 507
tel. 572 076 172 (Wicedyrektor) w godz. 8:00 - 16:00

              

© Copyright 2021 KidsLab

GATE Sp. z o.o. uzyskała Subwencję Finansową z Polskiego Funduszu Rozwoju PFR w roku 2021, w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm”.