Nasze Przedszkole

Przedszkole zostało tak zaprojektowane, aby było pojemne z dużą przestrzenią dla dzieci do ruszania się - łączna powierzchnia użytkowa budynku to 700 metrów kwadratowych – 4-y przestronne sale dydaktyczne z salą do zabaw ruchowych, własną, dobrze wyposażoną, nowoczesną kuchnią i dużym ogrodem 400 m2 co daje wspaniałe warunki do przyjęcia 87 dzieci.

Przedszkole wyposażone jest w kompletne zaplecze kuchenne, spełniające wysokie wymagania higieniczne sanepidu oraz systemu HACCP. Celem naszym jest przygotowywanie posiłków najwyższej jakości , z zachowaniem wszelkich walorów smakowych i zdrowotnych.

Na terenie inwestycji znajduje się 12 miejsc postojowych oraz podjazd gospodarczy dla samochodów zaopatrujących kuchnię. Przy granicach działki od strony ul. Irysowej oraz od strony ul. Azaliowej zaprojektowano parkingi na łączną liczbę 12 miejsc postojowych (w tym 3 miejsca dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych).

Południowa i wschodnia część działki została przeznaczona na plac zabaw dla dzieci oraz zieleń. Takie usytuowanie placu zabaw dla dzieci pozwala spełnić warunki dotyczące nasłonecznienia. Plac zabaw jest w pełni wyposażony w atestowane zestawy specjalnie zaprojektowane dla dzieci młodszych i starszych, dostosowany poziomem trudności, z łatwymi do pokonania schodkami, dużymi elementami do manipulacji i utrzymania równowagi.Budynek jest częściowo dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.