Kadra

Oliwia Słowińska

Dyrektor Przedszkola

 

Magister filologii angielskiej, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego.

 

Wieloletnie doświadczenie w pracy pedagogicznej z dziećmi oraz kwalifikacje do zarządzania placówką oświatową: Studia Podyplomowe na wydziale Nauczanie Przedszkolne z Wczesnoszkolnym oraz Studia Podyplomowe na wydziale Zarządzanie Oświatą, Certyfikat ICAN Institute — Management™. 

 

„Po latach prowadzenia Centrum Nauczania Kreatywnego wiedziałam, że razem z moim Zespołem nie możemy zatrzymać się w miejscu. Pojawiła się naturalna potrzeba, aby stworzyć wyjątkową placówkę edukacyjną, zakładającą program holistyczny, nakierowany na wszystkie czynniki, które mogą mieć wpływ na przyszłość dziecka – chodzi o zdrowie, żywienie, edukację, czas wolny, rodzicielstwo, środowisko naturalne i rozwój społeczności lokalnych.

 

W naszym przedszkolu zakładamy cel dalekosiężny: w pełnej akceptacji i zrozumienia twórczej atmosferze pragniemy znakomicie przygotować dziecko do dalszej nauki. Między zdrowymi posiłkami, zabawą i popołudniową relaksacją dzieci w formie zabawy uczą się liczb, kolorów, języka polskiego, angielskiego oraz rozwijają swoje zainteresowania artystyczne, sportowe i muzyczne.

 

Zaczynamy od bardzo prostej myśli, że każde dziecko posiada talent. W korzystnym środowisku edukacyjnym dziecko może z sukcesem realizować swoje twórcze pasje. Nauczyciele pracujący w naszej placówce robią wszystko aby dzieci czuły się u nas szczęśliwe, bezpieczne i ważne. Razem z moim Zespołem chcemy realizować marzenia rodziców, aby dzieci miały radosne, twórcze życie, w którym będą mogły robić ciekawe rzeczy. 


Energia, entuzjazm i motywacja to podstawowe filary działania naszego przedszkola.”

 

Małgorzata Michalska

Wicedyrektor Przedszkola

 

Jestem absolwentką Mazowieckiej Wyższej Szkoły Humanistyczno-Pedagogicznej w Łowiczu na kierunku pedagogika, w zakresie edukacji początkowej. Ukończyłam studia podyplomowe w zakresie Pedagogiki Rewalidacyjnej oraz Organizacji i Zarządzania oświatą. Ponadto posiadam kursy kwalifikacyjne z Oligofrenopedagogiki i Terapii Pedagogicznej. W swojej wieloletniej karierze zawodowej byłam nauczycielem nauczania zintegrowanego oraz wychowania przedszkolnego, a także Dyrektorem Przedszkola Akademickiego przy Państwowej Uczelni Zawodowej we Włocławku.

 

Praca z dziećmi fascynowała mnie od zawsze. Na co dzień z uśmiechem i z szacunkiem podchodzę do każdego człowieka. Jestem rzetelna i wytrwała w swoich postanowieniach.

 

Zespół KidsLab

Zespół KisLab to profesjonalna kadra przedszkola. Zachęcamy do współpracy wspaniałych ludzi, pedagogów dla których wychowanie i nauczanie to pasja. Nauczyciele najlepiej wykształceni i najbardziej świadomi.

 

KIDSLAB Publiczne Twórcze Przedszkole Językowo-Artystyczne

ul. Azaliowa 14
80-177 Gdańsk Karczemki
dzielnica Kokoszki
tel. 507 803 507
tel. 507 868 507 w godz. 13 - 17

              

© Copyright 2021 KidsLab

GATE Sp. z o.o. uzyskała Subwencję Finansową z Polskiego Funduszu Rozwoju PFR w roku 2021, w ramach programu rządowego „Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm”.